BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Grinčas laužo standartus: burbame vasarį

Vasaris 21st, 2018 Worldskicker Posted in Be temos |

Gerai. Nors, ne: nieko čia gero. Apsileidimas aukščiausio lygio, kaip ir su ta nelabai net planuojančia išeiti žiema. Kol kasdien bandai save įkvėpti ryte dar būdama lovoj pasakai sau: „liko 7 dienos iki pavasario”, žiema pasako „iššūkis priimtas”, ir belieka pridurti „kalendorinio…kalendorinio pavasario….ir kokių 60 dienų iki tikrojo”. Atsidūsti, susirauki ir supranti, kad tada, turbūt, ir Grinčui pasirodyti dar nėra vėlu. Taigi, pabambėkime.

Kaip ir visada, vienas skaitomiausių portalų Lietuvoje organizavo metų geriausių rinkimus. Žinoma, kaip ir visada, Grinčo nuomonė buvo apeita ir jo įžvalgos liko neįvertintos. Tad nieko nelieka, kaip išsiburbėti.

Metų renginys. „DHL Rally Elektrėnai 2017″, vienareikšmiškai. Kokie dar Grinčo privatūs interesai? Palaukite, jeigu to populiaraus naujienų portalo rinkimuose sportininkas garsiai gali balsuoti už save ir būti pats sau fainas, kodėl Grinčas negali balsuoti už savo renginį? Ir šiaip šį renginį savo įskaitiniu čempionato etapu pasirinko Lenkijos PZM (federacija). Taip, tai ta pati šalis, į kurią tautiečiai (ir nekurie Seimo nariai) važiuoja apsipirkti per vasario 16-ąją. Taigi, vertinant šiuos faktus, šalies nuomonė ir pripažinimas yra tikrai svarbus. Be to, Grinčas labai ruošėsi Kalėdų pavogimui ir neturėjo kada trankytis po kitus renginius. Taigi, vienareikšmiškai, šis renginys pats geriausias.

Metų lenktynininkas. Grinčas laužo standartus ir nerenka geriausių tik 2 milijonų mastu. Todėl metų lenktynininku tampa Gepardas iš „Formula E” reklamos. Medalis, žinoma, bolido kūrėjams ir inžinieriams - aplenkti tokį žvėrį, „milimetrais” tikras XXI amžiaus pasiekimas, dievaži. VAU. Tiesiog progresų progresas. Reklamą žiūrėjau du kartus vien dėl gyvūno elegancijos, tada pagalvojau, kad neatkreipiau dėmesio kaip ta formulytė atrodo ir teko žiūrėti trečią kartą. Bet ir trečią kartą mačiau tik Gepardą, kuris, greičiausiai, net nežinojo, kad lenktyniauja. Vis dar nepamenu, kaip ta formulytė atrodo su visais savo aerodinaminiais sprendimais.

Metų autosporto veidas. Ot ir pritarsiu visiems dėl Vaidoto Žalos. Visom prasmėm, jis tikras Lietuvos automobilių sporto veidas pasaulio veidrodyje: nuoširdus, prisisotinęs vitamino D, skolijantis visiems ratus, svajojantis, pavargęs ir besišypsantis, vis dar tikintis, kad „viskas bus gerai”, dirbantis ir besistengiantis. Visai kaip Lietuva, tiesa?

Perspektyviausi lenktynininkai. Negalima išskirti vieno: čia turbūt papultų visi tie, kurie per kalendorinius metus mėgino viena ar kita forma pasprukti nuo „šerifų” visame pasaulyje. idijotiškesnio sprendimo, matyt, priimti neįmanoma. BET: va čia tai užsidegimas, va čia tai motyvacija, va čia tai tikslo siekimas bet kokiomis priemonėmis!!! Ot kad tokią motyvaciją visiems profesionalams, kuriems iš tiesų sportas yra prieinamas!

Metų nusivylimas. „Subaru” gamintojo paskelbta nesąmonė dėl automobilių, kurių jie planuoja nebegaminti. Grinčas negali to komentuti, per skaudi tema. Grinčas vis dar tikisi, kad tai tiesiog didelio kiekio pilnačių, mėlynų, raudonų ar kokių ten mėnulių bei užtemimų pasekmės ir dar „atitems” ir prašviesės.

Metų džiaugsmai. Tokių nebus: Grinčas nemoka džiaugtis.

Metų optimizmas. Iki pavasario liko kokių 60 dienų.

Šį kart kreivai besišypsanti,

Visada jūsų, Šponkė

Patiko (2)

Rodyk draugams


Leave a Reply