BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Fast and furious 7: visgi pažiūrėkit

Balandis 12th, 2015 Worldskicker Posted in Be temos, apzvalgos |

Aš…nežinau. Pamenu, laukdavau naujos dalies su virpančia širdimi. Arba išaugau arba tiesiog..išaugau.

Draugė užklausė, kur gi filmo apžvalga tinklaraštyje, o man beliko atsidusti..:„kad kažkaip žinok neįkvėpė..”. Gal kiek supykdė per anksti iš žaidimo pasitraukęs ir kulkomis suvarpytas Subaru Impreza ar tiesiog suerzino pats faktas, kad su mano dievinamu Shelby GT buvo elgiamasi be jokios deramos pagarbos.
Bet filmą pažiūrėti turėjau. Vien iš pagarbos aktoriui, kuriam ir buvo skirta ‘tribute’ filmo pabaigoje.

Iš tikrųjų, filmas, kuris gimė kaip pavyzdys to, kas dedasi mano galvoje (automobilis+žmogus= Karšššššta Meilė), vis labiau tapo tiesiog „Cobra 11“ su didesniu biudžetu. Tapo nebe filmu, kurį žiūrėčiau nepriklausomai, kas vaidintų. Tiesiog žiūrėti norėjosi dėl vieno ar kito asmens, kuriam kažkada socialiniuose tinkluose paspaudžiau ‘Patinka’ ar ‘Sekti’..Supraskite, asmenys, apie kuriuos kalbu, aktoriai.
Galvodama apie tai, ką mačiau kino teatre, nuklystu į prisiminimus apie „Rush”. Kažkodėl iš to filmo pamenu daug daugiau elementų, nei iš pastarojo „Greiti ir įsiutę 7″, nors „Rush“ mačiau metai atgal.

Balais? Na tarkime 7,5. Kodėl? Nes nori nenori vis tiek beskraidydami, bešaudydami ar spręsdami savo širdies ar galvos problemas filme jie nepamiršta to daryti šalia žavių keturračių monstriukų (tiksliau režisierius nepamiršto taip sudėlioti). Ir nesvarbu, per kokias ugnis, dulkes, vandenis ar kalnus jie važiavo: jie žaviai blizga ir merkia akį.
Ar reiktų pažiūrėti? Manau, taip. Ir ne tik dėl to, kad brangių aktorių sąrašas nusidriekia žiūrint filmo aprašą. Ir ne vien dėl to, kad tokiu būdu atiduotume pagarbą žuvusiam aktoriui. Ir ne dėl to, kad monstriukų, kaip jau minėjau, gausu…

Reikia jį pažiūrėti tam, kad turėtumėt savo nuomonę. Ne IMDB, kaimyno, mano ar antrosios pusės, o SAVO, kad ir kaip baisu ar nemadinga tai atrodytų.
Geriau vieną kartą pamatyti, nei septyniolika tinklaraščių perskaityti…

Su sekmadieniais moralais,
Visada Jūsų,
Šponkė

P.S., visgi filmo pabaigoje prieš rodant raides susigraudinau.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Leave a Reply