BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Anapus trasos barjerų

Birželis 1st, 2015 Worldskicker Posted in Be temos |

Sėdėjau, laukiau, kol estai prisimins, jog negrąžino transpondrių (laiko matavimo daviklių) ir spoksojau pro pastato langus į trasą. Saulė jau leidosi, nuo starto šviesoforų atsispindėjo šviesa. Jeigu taip žinočiau, kad tuoj tuoj vėl turėtų būti startas, pagal šviesoforą visai nieko nesimatytų, reiktų iš šio kampo spręsti pagal šachmatinės vėliavos mostus… Tada akseliaracija ir…. visa nugara pasišiaušia kaip rotveilerio (kuris visai nemėgsta žmonių ir vedžiojamas miške), pamačiusio stirną.

Sėdėjau ir galvojau, kokia pavargusi, bet pailsėjusi esu. Ir tu suprask, žmogau, kad nori, kas yra ta laimė. Bet būtent tokia ir jaučiausi: siaubingai pavargusiai laiminga. Smilkiniuose dar, rodos, tvinksi nuo įtampos ir nuolatinio galvojimo, ar viską padarei, o vidinė ramybė jau po truputį nuo kojos pirštų pasiekia ir smegenis. Ir tada supranti, kad dar vienos lenktynės baigėsi.

Tik vieno dalyko negaliu suprasti ir, tuo labiau paaiškinti: kuo man taip LABAI patinka. Nei aš važiuoju, nei taisau, nei vežu. Tik spoksau, dūsauju ir ryju akimis viską, kas tik telpa horizonte: trys trasos posūkiai, teisėjų mojamos vėliavos ir oras, pilnas adrenalino. Čia bene labiausiai moteriškas momentas: noriu, patinka, bet nežinau kodėl. Ir sustoti neišeina. Ir nesinori sustoti. Atrodo, patys gražiausi saulėlydžiai tie, kurie leidžiasi trasoje.

Bet žinot, svarbiausia tobulėti. Ne tik darbo, bet ir savo paties atžvilgiu. Šiuo atveju, išmokau nelįsti į Paddock po lenktynių - kaip tik tada vyksta visi susikrovimų darbai ir visi išvažiuoja namo….

Kiek susimąsčiusi,

pirmadieninį įrašą apie nieką į interneto platybes išleidusi,

Šponkė

Patiko (0)

Rodyk draugams


Leave a Reply