BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nes taip gimsta meilės romanai

Lapkritis 5th, 2016 Worldskicker Posted in apzvalgos |

Aš ką tik supratau, kaip gimsta meilės romanai. Ir meilė iš pirmo žvilgsnio. Ir baimė pažinti toliau, nes norisi tikėti, kad tobulumas nesibaigia, o tu dar negirdėjai balso… O jei jis bus ne toks, kaip įsivaizduoji?….

Aha, aš grįžau. JO dėka grįžau. Kad ir kaip bebūtų keista, atrodo, veikiu tiek daug visko šalia variklių gausmo, šalia bolidų, gražių formų, bet kažkaip….atrodė viskas užmigdė. Neberadau savęs. Realiai, neradau.

Jau kiek laiko vyksta metų automobilių rinkimai, sakiau, va, gal įkvėps? Bet…kažkaip, ne žvejė, matyt, esu - neužkibo. Ir tada…visai visai netyčia…akys užkliuvo už jo užpakaliuko….net nepajutau, kaip garsiai išsprūdo ‘och…’, pasišiaušė oda ir nesinorėjo atitraukti akių. Juk sakau: supratau, kodėl ir kaip egzistuoja meilės romanai. Technikos stebuklas, keliantis pirštų virpulį rašant. Keliantis baimę pažinti jį daugiau, kad tik Ponas Tobulybė tokiu ir liktų…Ponas Lexus LC500.

Žinot, pirmą kartą taip jaučiuosi po to, kai pasakiau ‘och’ Eleonorai. O čia net negirdėjau, kaip nuožmiai plaka jo širdis. Bet bijau ir išgirsti. O jei balsas, iš tikrųjų, nėra toks solidžiai sodrus, kokį norisi išgirsti?

Kiek esu rašiusi apie automobilius, Lexus apeidavau. Ne dėl to, kad su juo kažkas blogai, bet kažkaip dėl to, kad visad atrodė, jog jis tiesiog ‘didelių dėdžių’ automobilis. Ir tada, suprantate, jie į gyvenimą paleidžia JĮ.

O JIS sau ramiai pulsuoja ne tik pasitikėjimą savimi, kurį turi visi Lexus klano nariai. Jis tiesiog žino, kiek daug jis turi pasiūlyti. O jei net nenori imti to, ką jis turi… jis tiesiog nusišypsotų. Tai būtų tavo praradmas, o ne JO. Ir nesvarbu, kad po kapotu susirinkę kiek mažiau kumeliukų nei po ką tik pristatytos Lietuvoje Giulijos baltojo sedano. Ne tame esmė. Ne tame jėga. Ne tame žavesys ir unikalumas, keliantis pirštų virpėjimą ir dusulį.

Privalote JĮ pamatyti. O toliau….toliau - arba pamilsite….arba pamilsite.

Drebančiomis rankomis,

Jūsų,

Šponkė

https://www.youtube.com/watch?v=KiNRIR8tjFc

Patiko (0)

Rodyk draugams


Leave a Reply