BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nes ji mano, bet ne mano..

Balandis 1st, 2015 Worldskicker Posted in Be temos, apzvalgos |

Aš esu labai blogas žmogus. Labai. LA-BAI. Arba tiesiog kupina visai nemandagaus, lietuviškais keiksmais prisotinto, pavydo.

Nenutuokiu, kiek kartų, vos pažiūrėjusi keliuose į šalia esantį vairuotoją, mintyse perskaičiau jam litaniją apie nepagarbą automobiliams. Arba kiek kartų prie sankryžos pirmas 20 sekundžių pažaidusi su kokiu nors raudonu X3, XX stebėdavau, kaip jis vos ne “bordiūrais” ir, per Birutės plauką, vos nesukėlęs avarijos nulekia velniai žino kur, nes, pamanykite, aš su savo akyse pūnančia kregžde (1.8iS, tik dėl to ir žaidžiu, niekas nežino prie sankryžų) pasivysiu ir atimsiu visą jo milijono vertą Ego. Ir po to vis tiek kreivai šypsojausi galvodama ‘idijotas’.

Dar be galo daug kartų stebėjau visokius keistus nedidelio ūgio kanadiečius (klevo lapas ant bolido užpakaliuko) ir labai pykau ant jų tėvų už įteiktus nuostabiai įstabių, Lietuvos ekonomikos lygiu vertinant, konceptinių autmobilių raktelius.
Po to pykau už visokius ‘dvinacet vosem deset pet i dva nalia’ gabaliukus ir jų remiksus kokiuose nors pagarbos vertuose automobiliuose. Įtariu, jeigu būčiau automobilis, ir mane vairuojantis nevisprotis klausytųsi kažkokių panašių kirilicos įgarsinimo formų,…tapčiau žiguliuku ir tiesiog pradėčiau byrėti kelyje. Na iš kur, po pierkūnais ir visais žaibais, gimsta tokia nepagarba automobiliui??

Bet labiausiai aš esu šuo ant šieno. Pati nepirkčiau ir kitiem neleisčiau. Nes negalima. Nes aš jos noriu, bet nenoriu, kad ji būtų mano. Nes ji mano svajonė ir niekam jos liesti negalima. Netgi man. Bet aš žiūrėsiu, seilę varvinsiu ir žudysiu visus žvilgsniu, jei išdrįs nors pirštu paliest. Nes ji mano, bet ne mano.
Nes ji tiesiog mano svajonė ir man gera vien nuo minties, kad ji YRA.


Bet žinote, kaip sakoma? Bijok svajoti- tai gali išsipildyti. O kas nutiks, kai svajonė stovės tavo kieme? Viskas? Eisiu prie židinio kojinių megzti? Šalių?
Nebesvajosiu? Įjungsiu kitą svajonių rėžimą ir suprasiu, kad svajojau kažkaip ne taip?

Žmogus be svajonės niekas. Ir ne kitaip.
Tik nesakykit, kad jums taip nebūna?…

Šio įrašo įkvėpėja- Subaru STI Performance Concept

Visada Jūsų,
Egoistiška Šponkė

Patiko (0)

Rodyk draugams


Leave a Reply