BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

..Nes dėl skonio nesiginčijama!

Gegužė 8th, 2017 Worldskicker Posted in apzvalgos |

Koks klausimas gali būti sunkiausias? Apie klaidas? Laiką? Kur išvažiuotum jei turėtum galimybę apsispręsti per 5 minutes? Jei galėtum išgelbėti tik šuniuką ar tik kačiuką, kurį gelbėtum?
Žinot, koks sunkiausias klausimas benzingalviui?…Kuri ta vienintelė. Keista, bet paklausus, kuris aktorius (kaip moteris, pradžiai turiu pasakyti tą vyriškąją giminę) ar kuri aktorė tau atrodo seksualiausia ar gražiausia? Na, arba danininkė? - Atsakymą gavau greit. Ir nebuvo ‘Žinai, gal Uma, nors neeee, gal Angelina tais gerais laikais,..nors pala, Rihanna tokia visai valgoma”… Kažkaip, viskas buvo paprasčiau ir konkrečiau, nei paklausus apie mažylius, kurie gimsta su skirtingo dydžio širdimis ir keturiais ratais. Ir, beje, tai - žmonių rankomis kurti šedervai.

Kai paklausi, kuri yra pati pačiausia iš šedevrų, kai kurie galime pateikti sąrašus. Mažesnė dalis apsiriboja “top 3″, o nykstanti rūšis užtikrintų gali tiesiog ir naktį pažadinti išpyškinti savo favoritą… Bet paklausinėjus, radau keletą išvadų. Mėgstu aš tokias :) .

1. Raudona spalva patinka ne tik mažam, durnam ir mokytojui. Dar ir bendzingalviui. Didelė dalis gražuolių, iš tikrųjų, raudoni…gaaal ir kiek skirtingais atspalviais, blizgėjimo lygiais, bet…raudoni.

2. Tiems, kurie galvoja, kad jaunimas nevertina istorijos bei palikimo, baisiai klysta. Didžioji dalis žaviausių ir podiumo girietinėlė - klasika, prieš kurią norisi nukelti kepurę jos neturint, o reveransus daryti net ir su džinsais bei sportiniais bateliais, be vakarinių suknelių: didžioji dalis - žavūs provokatoriai, kuriuos gyvai pamačius, turbūt, užimtų kvapą…o jei netyčia visi žavieji papultų į kamštį juos bestebint, taip ir uždustum: smegenys nebesiųstų impulsų kvėpuoti dėl laaaabai stiprios magijos ore…

3. BMW vairuotojai nėra idijotai. Tai gilus mitas, kurį po tyrimo galiu paneigti. BMW vairuotojai turi skonį, gerbia klasiką, istoriją ir šedevrus, kurių didžioji dalis opelių, citroenų ar toyotų vairuotojų net nepažintų. Ir čia dievaži ne apie modelius ir markes: čia apie gyvenimo būdą… BMW vairuojantis žmogus nėra BMW vairuotojas. Jis yra BMW vairuojantis Žmogus.

4. Vyrai yra išrankesni automobiliams, nei moterims. Čia faktas, kuris, sakyčiau privertė tapti ‘vieno antakio žmogumi’ kuriam laikui. Aš, asmeniškai, beveik likau ištikima moteriškai prigimčiai ir ilgai blaškiausi tarp nenormaliai ilgo sąrašo bolidų, siekdama įvardinti patį pačiausią…. Tuo tarpu, vyrai, šioje vietoje, neatsiliko. Taigi, faktas, kad vyrai žino ko nori, netyčia….pasineigė :)) .

5. Fiat Multipla gavo du balus. Duomenys tyrimui perduoti psichikos patikrinimo centrams pagal IP adresus ir gyvenamąsias vietas. Nepykit, viskas jūsų pačių labui!

6. Japonija vs Vokietija 1:1, Anglija jau persirengimo kambariukyje, tuoj išbėgs, Italija vis dar laukia savo pasirodymo. JAV mokosi futbolo taisykles, poreikis juntamas… Tokie duomenys, statistiškai, pagal favoritų regionus.

7. Automobiliai ne visada atspindi asmenybę. Tyli kiaulė gilią šaknį knisa…Šernas jai padeda.

8. Didelius automobilius myli dėdės su mažais…EGO. Ir tetos su dideliais…principais. Ot ir ne! Visai. Atvirkščiai kažkaip čia gaunasi ir, iš tikrųjų, džiugu.

9. Amžius nesvarbu. Gali būti ir su patsosu, gali būti ir be… Gali būti su 10 ekranų, gali būti tokio nematęs. Gali būti su autobuso dydžio vairu, gali būti su automatine pavarų dėže kaip „fūroj“… gali būti mažytis, gali būti ilgas kaip lietuviška žiema. Gali būti aukštas, kad obuolius rudenį nuo medžių nupurtytų, o gali būti priguldęs prie žemės, kad po tvora lystų, jei be raktų grįžtum namo… Niekas nesvarbu. Arba drugeliai skraido, arba ne. Kažką primena, tiesa?…:)

10. Atvirumo momentas. Nežinau aš to gražiausio aktoriaus. Ar aktorės. Bet žinau, kad Eleonora, greičiausiai, bus mano dukros vardas….

Visada jūsų,
Šponkė

Patiko (0)

Rodyk draugams


Leave a Reply