BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nes BMW gali būti ir už VW vairo

Spalis 22nd, 2015 Worldskicker Posted in jiauto pirko bmw |

„Eik tu, durnele, nekliedėjusi….Kaip BMW gali vairuoti VW? Visai jau…“ - Taip pagalvojot?

Veltui. BET. Tai, kad BMW gali būti tiek už VW ar Toyotos vairo, manyčiau, galioja toli gražu ne visur ir ne visose valstybėse. Štai, Lietuvoje ir „Made in CCCP” šalyse, sakyčiau, panašu į tiesą. Ir taip yra būtent dėl to, kad BMW jau tapo vairavimo stiliumi, o ne tiesiog automobilio marke. Na, čia panašiai, kaip blondinės yra gyvenimo būdas, o ne plaukų spalva.

Pasidaviau masinei psichozei. Po to, kai žmonės kliūčių ruožą atrado ant šaligatvių Vilniuje arba tiesiog žaidė boulingą su gyvais žmonėmis-kėgliais Gaižiūnų poligone, vairuodama pradėjau dairytis į aplink esančius mėlyn-juod-pilkus ’semakus’, ‘pitakus’, ‘kiaules’ ir dar velniai žino kaip tituluojamus Bavarijos automobilius.

Nu ir žinote ką, NEPATIKĖSIT! Juos vairuoja ŽMONĖS! TIkrų tikriausi ŽMO-NĖS! Ir netgi skirtingo amžiaus ir skirtingų lyčių, fyfos ir fyfinai bei verslo žmonės ir rūpestinos mamos! Nuostabu juk, taip? Ir štai kol vairuodama BMW ir matydama persuktą žvilgsnį į mane (nes, vėlgi, vairuoju pilką Bembį), ne tik parodau posūkį, stabtelnu prie pėsčiųjų perėjos, bet ir dar praleidžiu automobilį išsukti iš aikštutės….. (Pastarojo vairuotojas jau kalba su savimi ir iš po kapoto kone verčiasi garai nuo perkaitimo, nes, greičiausiai, jis laukė jau pusvalandį)…. Tada sužinai, kad lietuviai visi aplink tikrai yra ne kiniečiai, nes jų akys iš nuostabos tampa žaviai didelės. Ir nekvėpuoti jie galėtų po vandeniu ilgai, sakyčiau, vertinant pagal užgniaužtą kvapą nulydint šį „nesveiką” BMW akimis… Greičiausiai, pusė žmonių, kurie matė tokį posūkių rodymo/ sustojimo/ praleidimo momentą, pagalvojo, kad esu girta kaip šliurė: tai paaiškintų mano keistą elgesį.

Ar aš tuo norėjau pasakyti, kad esu super pareiginga vairuotoja? Dievaži, tikrai ne. Aš tuo tik norėjau priminti, kad mes eilinį kartą užkliūname už stereotipų. Jeigu automobilis atrodo kaip paprastas pilkas dyzelis, nebūtinai jo nevairuos asilas. Arba višta. Jeigu gatvėje rieda bolidas Toyota Yaris, jis nebūtinai negali ‘nuskinti’ stotelės. Jeigu jums atrodo, kad Ford Ka yra mažylis,…nemėginkite iššokti priešais jį, kai jis viršydamas greitį lėks per miestą. Nes visada yra tikimybė, kad jį vairuos BMW: būtent tas BMW, kurio dėka aš niekada nenorėjau turėti BMW, nes Lietuva - stereotipų kraštas.

Ar aš visad tikėjau, kad automobilius turime rinktis pagal charakterį? Tikrai taip. Bet aš stebuklais netikiu: nemanau, kad asilai ir vištos gali vairuoti….tokiems yra viešojo transporto sistema. Beje, ganėtinai veiksminga.

Kaip visad, su šiek tiek ironijos,

Gero ateinančio savaitgalio: linkiu nereinkarnuotis į ilgaausius ir kiaušinių dėdekles, girdėjau, kad alkoholio vartojimas prieš vairavimą itin paspartina tokį procesą…

Jūsų,

Šponkė

Patiko (0)

Rodyk draugams


One Response to “Nes BMW gali būti ir už VW vairo”

  1. Outch, nepavyko bmwukui. Čia tikra tiesa kad viską valdo stereotipai. Ir dažnai prie skirtingo automobilio vairo žmonės skirtingai ir elgiasi. Tik išsinuomos koks nors negalintis sau leisti vairuoti prabangesnę mašiną pilietis, žiūrėk ir lėks per miestą kaip akis išdegęs..

Leave a Reply