BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nacionaliniai prasidėjusios žiemos ypatumai

Gruodis 6th, 2017 Worldskicker Posted in Be temos |

Na ir kaip gi aš be įrašo apie žiemą ir masinį tautos psichozės momentą? Nebūna taip, kaip ir Kalėdų be Grinčo. Tradicija yra tradicija, nieko čia nepadarysi.
Kaip ir visada, prasidėjus žiemai, pastebima skirtingų žmonių tendencija: laimingi žmonės, nelaimingi žmonės ir abejingi žmonės (paprastai tai tie, kurie netrukus išmins atostogų į kažkurį pasaulio užkampį su 7 kart daugiau šilumos) ir labai nelaimingi žmonės (paprastai tai tie, kurie kaip tik grįžo po tų gerų atostogų). Reiktų iš tikrųjų skirti dėmesio visiems.

Laimingi žmonės ir jų laimės priežastys.
Tai žmonės, kurie po 7-10 metų galvojimo, ar tikrai padangos naujos taip jau „fainiai”, pagaliau tokias įsigijo ir dabar gali drąsiai važiuoti, nebijodami ‚nuvožti‘ kaimynų bobutės takso. Labai verktų kitaip.

Tai žmonės, kurie ką tik išsilaikė vairuotojo pažymėjimus (ypač po nesėkmingų 10 bandymų išlaikyti teoriją), jie jau gali ‚dėti skersą‘ gatvėse ant sniego, kol sniegas to paties nepadarė jiems…

Tai BMW vairuotojai. Nors paprastai jų ‚bachūriška‘ veido išraiška ir netimptelna šypsenai, nes, arba, tai netinka prie įvaizdžio (pakeltas antakis, vairavimas ranką užkėlus taip, kad nematomumo zona išauga 15 kartų, iš dviejų antakių padarytas vienas ir maksimum i vieną pusę timpteltas lūpos kampelis), arba tiesiog baisu, kad nenubyrėtų tinkas ir nesugadintų makiažo, jei BMW vairuoja ‚katitė‘. BET. Neapsigaukit. Viduje jie baisiai laimingi, baisiai.

Tai kiti galine ašimi varomų automobilių vairuotojai. Na, šioje kategorijoje visi protingi žmonės, kurie mėgsta sniegą, bet nepasiduoda BMW provokacijai. Jie, tiesa, irgi gali vairuoti BMW, bet tai - ne BMW vairuotojai. Nepainiokite, tai - ne tas pats.

5 minutes būnantys laimingi žmonės. Čia tie, kur džiaugiasi pirmuoju sniegu penkias minutes, nukritę ant užpakalio pamiršta, kas tokio džiugaus čia yra.

Užsieniečiai. Tiesiog…užsieniečiai. Pas juos vitamino „D” daugiau.
Nelaimingi žmonės ir jų liūdesio priežastys
Lietuviai. Nes tiesiog negali eiti ‚prieš sistemą‘ ir būti laimingas. Negalima, labai labai negalima.

Neturintys vairuotojo pažymėjimų, nes 10 kart jau bandė išsilaikyti praktikos egzaminą ir nepavyko, o pinigai, skirti pirmajai ‚kregždei ant žiemos‘ buvo išleisti vairuotojo pažymėjimui.

Naujų padangų pardavėjai. Nes per mažas procentas mūsų tautiečių dar vertina naujos padangos kokybę ir galvoja, kad universalios yra geriausia. Ir į darbą ir į sodą…per sniegą ir audras su visais 5 mm protektoriaus…. A kodėl gi ne?

Dėdės ir tetos su dyzeliais ir blogais akumuliatoriais. O ką čia dar pasakoti? Juk taip ir viskas aišku…. tiesa, su dyzeliais gali būti dar kiek mažiau susiraukę: jie tiesiog nusiima pirštines jau pasiekę darbą arba savo kelionės tikslą, nes tik tada automobilis pilnai įšyla ir pradeda pūsti šiltą orą į saloną. Na, o tie, kurie turi ir dyzelį, ir netikusį akumuliatorių, atšilti pasiekę kelionės tikslą nespėja: įšalas, prie automobilio belaukiant padėti nusiteikusio kaimyno, kur kas didesnis…

Pėstieji. O čia būna įvairiai… Bet ar kada atkreipėt dėmesį, kad apie mus sako „eina susisukę, galvas panarinę, nosis nudelbę”… Bet žinokit jie neliūdni: jie po kojom žiūri, kad nenusiverstų. AR JŪS MATĖT KOKIE ŠALIGATVIAI MIESTUOSE?? Taip ir eini spoksodamas į asfaltą (ar jo likučius), kol šalia penkis kart praeina laimė, svajonių jaunikiai ir nuotakos. Tiesa, jie irgi po kojom žiūri, kad nenudribtų, tai menkas čia nusivylimas prasilenkus ir nepastebėjus.

5 minutes liūdintys žmonės. Čia tie patys, kur buvo penkias minutes linksmi. Niekada jų nesuprasiu. Tiesą sakant, net ir nevargčiau, kad suprasčiau - ir be to yra ką veikti.
Žinot, aš suprantu, kad ne pirmadienis. Ir jau ne antradienis: bet tokių bus dar daug…. ir vis bus ir bus. Ir vasarų ir žiemų. Ir linksmų momentų po penkias minutes ir po dešimt, ir, žinoma, liūdnų debesis. Gyvenimas yra toks labai rimtas reikalas, tik va, vien rimtai jį gyventi tiesiog… neapsimoka

Patiko (1)

Rodyk draugams


Leave a Reply