BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mielas Kalėdų Seneli,

Gruodis 22nd, 2016 Worldskicker Posted in Be temos |

Jau keletą metų iš eilės rašau tau laiškus čia: aš suvokiu, kad esi nenormaliai užimtas beveik žmogus ir tau kur kas patogiau pageidavimus skaityti, pavyzdžiui, planšetės pagalba, kojas sukišus į židinį po paskutinio nykštukų patikrinimo prieš Kalėdas. Tai štai - porai dienų iki švenčių likus, aš ir vėl linkiu visiems geriems (ir nelabai) „vaikams” visko.

Pradžiai, Kalėdų Seneli, norisi pasakyti AČIŪ žmonėms, kurie ne tik bobutes per gatvę pervedė šiemet. Kartais maži darbai nėra tokie maži, kaip galėjo pasirodyti tų darbų atlikėjams. Metai buvo ilgi: o ir prisiminti tikrai yra ką. Tad geriems žmonėms, net nesvarbus tas faktas, kad jie myli BMW, linkiu tų jų BMW. Galbūt, sakyčiau, net labiau linkėčiau vidinės laisvės jausmo, kurį kartu su savimi iš paskos, kaip šleifą, pastarieji tamposi. Tiems, kurie buvo geri kitiems (ir ypač man) linkiu ir Audi, jei tik, dievaži, jiems to norisi. Paminu principus ir čia: pažadu linksėti galva pritardama, kad jie turi savo charakterį, aurą ir šiaip, yra labai mieli augintiniai…

Tėvams linkiu debesies dyzelio nemokamai - už visus kilometrus, praleistus kartu, kad ir koks suėstas kelias bebūtų, niekur jie nenusuko, nedingo, o vežė ten, kur reikia - tikslo ir metų pabaigos link. Visa kita įsigysim kartu. Tai pasiekiama. Svarbiausia - dyzelis.

Dar norėčiau paprašyti Lietuvai tankų ir tankečių. Ne dėl to, kad noriu karo - dėl to, kad noriu taikos. Šiais laikais, pasirodo, kuo daugiau žaislų turi, tuo mažiau kas nors su tavimi žaisti nori… Gal ir neblogai. Ypač tokiu atveju.

Broliui noriu palinkėti, Seneli, mažiau avarijų. Arba atsparaus smūgiams automobilio, kuris nereaguotų į sienas, konteinerius ir Vilniaus žioplius. Praktiškai, jei nykštukai galėtų apvynioti jo bolidą atsparia „plionke”, būtų tobula. Svarbiausia, kad šeimyna saugi būtų. Ačiū.

O žmonėms? Mažiau sprogstančių padangų, šokinėjančių pagrindinių diržų, „laginančių kompų” ir per dažnai naudojamo rankinio stabdžio. Gaila, kad neesame genijai, suvokdami prieš padarydami klaidą, o ne jos darymo momentu. Linkiu, kad morališkai dirbtų viskas, kas tik gali po „kapotu” dirbti. Be perdegančių saugiklių.

Asilams, egoistams, gyvuliams ir šiaip, žmonėms, kurių pirštai buvo lenkti į save, noriu palinkėti Toyotos siūlomą vienvietį elektromobilį. Visiems po vieną. Kodėl? Todėl, kad jis pasiekia tik 60 km/h greitį ir yra vienvietis. Nei vienas morališkai įsimylėjęs save egocentrikas materialistas nenusipelnė per gyvenimą keliauti ne vienas ir dar komfortabiliai. Tad štai - kietokas japonas su visai nedaug kumeliukų po kapotu būtų kaip tik dovana jiems. Dar, seneli, būtų neblogai, jei su klijais nykštukai padirbėtų ir egocentrikai deguto šaukštai, gadinantys statinę medaus- visuomenės, nelabai galėtų palikti savo Toyotą. Būtų geras.

Na, Seneli, ir sau, ta proga, palinkėsiu, kad akumas „nenudustų”. Nei prieš startus, nei finišavus, nei, tuo labiau, finišo tiesiojoje. O jei rastum nagingą nykštuką, kuris specializuojasi „čipavime” - labai prašom!

Tai tiek. Ramūs mano norai šiemet, Seneli.

Iki susimatymo per Kalėdas!

Visada tavo,

Šponkė

Patiko (0)

Rodyk draugams


Leave a Reply