BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Grinčas apie 2015 metų sezoną

Gruodis 23rd, 2015 Worldskicker Posted in Be temos |

Vieną kartą per metus aš paprastai susergu lengva šizofrenijos forma ir, netyčia, įvykus asmenybės susidvejinimui, tampu Grinču. Pastarasis, pareiškęs savo sezono išvadas ir pastebėjimus, tyliai pasišalina iš organizmo be skausmingų pagirių, ir, rodos, kažkokių stipriai apčiuopiamų šalutinių požymių… Tad ir šiandien, Kalėdoms ir metų pabaigai jau su visais pasispjaudymais šnopuojant į nugarą, šiek tiek Grinčo sezono išvadų, išmirkusių ironijos padaže…

Metų sprendimas. Čia buvo tiek daug visokių variantų, kad kilo noras skirtas 1-ą, 2-ą ir 3-ią vietas mažų mažiausiai, nes išminties perlais į kairę ir dešinę dalinosi toli gražu ne vienas ar du „kolektyvai”, Lietuvoje ir už jos ribų. Ryškus įrašas ir Lietuvoje siūlytas „nuliukų” įstatymas… Kažkodėl tikiu, kad jis kažkaip labai tiesiogiai susijęs su statistika ir faktu, kad lietuviai lyderiauja kitų tautų atžvilgiu su polinkiu „išlenkti” stiklą vieno ar kito gėrimo… Netgi atrodo, kad šis faktas stipriau įtakojo tokio straipsnio atsiradimą, nei kad gausus avarijų skaičius. Avarijų skaičių reiktų sieti su nacionaliniu čempionatu „Automobilis vs stotelės”. BET. Metų sprendimu visgi, sakyčiau, tampa Olandija ir jų sekso paslaugų atsiskaitymo forma už vairavimo pamokas. Kyla  tik vienas klausimas…..O kaip jie „Stafkę” nustatinės?

Metų įvykis. Na, čia jau vienareikšmiškai. VšĮ „Nemuno žiedas” bankrotas. Atrodė, kad tauta dar kurį laiką bandė išgelbėti Titaniką, vietoje to, kad trauktų iš vandens skęstančius. Kažin, kas svarbiau: tie, kurie pačių įvykių yra paveikti, ar pats laivas? Juk ir taip jis tik nuostolis. Klausimas Grinčui kyla ir čia: o kažin, esamas kapitonas kartu su laivu grims į dugną, kaip ir turėtų?

Metų ‘Uoj…’. Žinoma, kad VW koncernas. Grinčas yra blondinas, bet ne naivus. Negali būti, kad tokie dideli dėdės ir inžinieriai nesuprato, kaip jie mulkina daug visų: žmonių, institucijų ir šalių. BET. Kaip protingai reikia suprogramuoti įrangą, kad ji tik tam tikru metu apgautų tai, ką reikia (daviklius ir matavimo įrangą) ir po to dirbtų, kaip reikia? Netyčiukas?…..Na, tarkime, netyčiukas… štai va, ir UOj….

Metų skaičius. Trys. Kodėl? Nes būtent tiek ekipažų šiais metais Lietuva išlydėjo į Dakarą. Tiesa, neklaidinu, Dakaras ne šiemet, tiesiog, įrangos daug, keliauja aprūdijusiuose konkteineriuose, o ir kelektyvui yra ką veikti. Štai čia ir vėl kyla klausimas….kažin, kuriam ekipažui pasiseks geriausiai. Visi skirtingi tiek, kad net baisu ir pagalvoti. Tiesiog pradeda atrodyti, kad V.Žala jau žino ką daro ir nebežaidžia lygioj vietoj išvengdamas nepelnytų traumų, A.Juknevičius turi daug patirties ir jos kalnas ir didėja, tad galvoje tyliai dėliojamos strategijos vieną gražų sezoną turėtų realizuotis… Na, o dar vieno ekipažo žvaižgdė šiek tiek prigeso. Galbūt tik dėl to, kad sėdi ant debesies, mataruoja kojomis ir, žiaumodama popkornus, žiūri, kas bus toliau….:).

Sezono žvaigždžių karai. Kitaip ir negalėtų Grinčas to pavadinti. Tai paskutinio etapo žiedinių lenktynių kovos ir peripetijos. Iš tikrųjų, tada supranti, kad vyrai - tie patys azarto užsukti vaikai, kurių žaislai su metais brangsta. Grinčas labai daug kartų sugebėjo nusivilti, daug juoktis ir vėl nusivilti dėl automobilių sporto virtuvėje siautėjančių peripetijų, kol keptuvėje svyla kotletai….

Sezono atradimai. Visko ir daug. Net ir išskirti sunku būtų ką.. Galbūt pats tas faktas, kad pokyčiai, kad ir kokie skausmingi, tik į naudą. Tobulėjama tik skausmingai :). Čia prisidėtų ir Lietuvos čempionatų reglamentai. Pastaruosius skelbiant, pušų viršūnėmis nuaidi tautos atodūsis „O štai Belgai…O Olandijoj…o va Italai”….bet sunku mums, lietuviams. Per jauni likusiai Europai, norintys tobulėti neaprėžiama progresija. Bene didžiausias sezono atradimas bus sekantis sezonas su bankrutavusiais VšĮ ir kitokiais reglamentų karkasais…Grinčas irgi gali būti optimistas.

Sezono poelgiai. O čia jau daugelis Lietuvos automobilių sporto padangių žvaigždžių, prisidėjusių prie remtinų šeimų ir vaikų gerbuvio gerinimo. Kažin, ko daugiau, lėlių mergaitėms atvežė, ar asmenukių, kaip lėles paduoda, įkalė? Poelgiai gražūs, bet geri darbai juk turėtų būti daromi tyliai…. Kaip gi kitaip jie yra geri darbai? Grinčas turi socialiniame tinkle „Snukiaknygė” žmonių, kurie perka vaikams dovanas prieš Kalėdas ir tai daro, dievaži, kasmet…tiesiog primindami, kad taip galima būti gerais net neišėjus iš namų….smagu. Dėl euro verkianti tauta duonos kasnį ar pliušinio meškino leteną ištiesia ir kaimynui. Labai smagu! Tik vis galvoju….ar smagu tam kaimynui jo asmenukėj būti, kol jis gaudo tinkamą šviesos kampą, jog matytųsi, juodą ar baltą duoną jis žmogui paduoda….

Va tiek tų Grinčo pastebėjimų apie sezoną. Visa kita kažkaip natūraliai buvo išsakyta per visą sezoną.

Grinčo palinkėjimas. Nelaukit, kol Kūčių vakarą pradės kalbėti katės, šunys ar tarakonai….geriau patys pasakykite kažką GERO tiems, kurie visą laiką šalia kenčia jūsų mažyčius šizofreninius „Grinčinius” proveržius. Ne taip jau ir dažnai nepaspringstame gerais žodžiais… ;) Ane?

Gražių švenčių ir neužgesinamos motyvacijos 2016-tiems metams.

Grinčas & Šponkė

Patiko (0)

Rodyk draugams


Leave a Reply