BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Because it’s f&@%* racing.

Birželis 30th, 2015 Worldskicker Posted in Be temos |

Aš, iš tikrųjų, nesuprantu. Aš nesuprantu tų drąsių zuikių, kurie perka už pinigus viską. Dievaži, ne mano čia reikalas tikrai ir nesikišiu, man kaip visiškam žemės burokėliui visai vienodai kur lagaminėliais tauta mėtosi į kairę ir dešinę,…..kol tai neliečia manęs. Tikslsiau, mano interesų, pomėgių, gyvenimo tikslo ir dar biesas žino ko.

Priešistorė. Aš tikrai esu mažas (ne veltui šponkė, pas mane kojos iš ausų neauga,..bet yra užtat daugiau vietos smegenims :) ), ganėtinai tolerantiškas ir siaubingai naivus žmogus, tikintis tuo bumerango principu. Supraskite, tu būsi geras, tai ir tau bus. Tu stengsies, tai ir dėl tavęs stengsis. Tu žiūrėsi į akis ir sakysi tiesą, tai visi aplink tiesiog telepatiškai susipras ir nustos būti šlykštynėmis ir bobų turgumi,….netgi blogiau, nei bobų turgumi, stumykla, apkalbų epicentru ir dar velniai žino kuo.

Aš esu mažas žmogus su dideliais lūkesčiais autosporte. Su siekiu užmigti ir pabusti su starto ir finišo vėliavom….Aš žmogus, kuris žavisi tais, kurie dreba ir nemiega, kaip laukia išbėgimo į trasą. Kurie myli automobilius ir juos gerbia. Kurie nesityčioja iš autosporto.

Kodėl aš pykstu. Kažkada turėjau draugą, kuris buvo matęs daug pasaulio ir pasakojo, kaip neturintys kur dėti savo “aukso siūlas integrated” valiutos, žaisdavo ruletę: sukdavo vidury stalo beždžionėlę, daužydami plaktuku vargšei per galvą kol uždaužydavo negyvai. Realiai visai betikslis, traumuojantis vakaro praleidimas. O dabar atrodo, kad turim savų išsigimimo formų autosporte, kai banginis pingvinu apsimesti bando.

Po praeitų metų lenktynių Palangoje buvo uždrausta dalyvauti su atvirais bolidais, nes pavojinga. Labai. Nemato, matyt. Veidrodžiai mažoki. Arba kol spoksai į veidrodėlį, ar makiažas atrodo gerai (pagal susitarimą sustojus bolidui tiiiiiikrai ateis operatorius), nepastebi Radical. Puft nėra veidrodžio ir štai, nuotaika sugadinta pilotui, o Radical bolidas bokse dreba, blondinių bijodamas….

Ir štai šiemet žada išbėgti į aikštelę BMW X (bet koks skaičius). Ta prasme, tankas tarp smart’ų. O ČIA JAU SAUGU? Kai banga nusirito internetu su vieno iš pilotų gauta licensija (aukščiausios nacionalinės kategorijos !!!!!! ), tai kaip ir nusivylimo lygio paaiškinti negalėčiau. Nors ką jau čia bepridurti, kai praeitais metais licensijas gavo tokie žmonės, kurie dar nelabai supranta, kodėl kombinezonas yra drabužis, kurio etikečių nukarpyti negalima (na, kad negraužtų).

Kol automobilių sporto geriausieji suka ratus Auto24ring trasoje, sporto naujokai (kurių, beje, neteko išvysti važiuojant trasoje nei vieno čempionato metu) teoretikai, puikiai gebantys tapti sportininkais keleto parašų pagalba, puikiai tikintys savo galimybėmis ir, matyt, garantuojantys už kitų trasos dalyvių saugumą, net ir naktį pažadinti galėtų pasakyti ką reiškia kokia vėliavų kombinacija.

Kaip galima į automobilių sportą žiūrėti rimtai, jei iš jo tyčiojamasi ir padaroma smėlio dėžė žaidimams? Kaip automobilių sportas gali tapti vertinamas, jei čia labiau kaprizai ir įgeidžių įgyvendinimas?… Tegu sėda į tokį bolidą, kaip visų ir įrodo, kad jis ne ką mažiau mokantis lenktyniauti LYGIOJE kovoje, įrodydamas, kas ne šiaip sau turi licensiją ir kaip čia visi aplink klysta. Aš galvoju, kas būtų, jei tolimųjų reisų vairuotojams vairuotojų pažymėjimus dalintume kad ir tik išsprendus KET testą sąsiuvinyje. Nesaugu, sakote, negalima? Aha, o paleisti į lenktynių mėsmalę, jau kaip ir saugu? Kaip ir sakiau, aš paprastas žemės burokėlis, tad, matyt, ne ką tesuprantu.

Aš asmeniškai pykstu. Nežinau ant ko, bet labai labai pykstu. Gal ant situacijos, bet realiai turbūt ant žmogaus, kaip faktoriaus, o ne koknkretaus individo. Ant to idijotiško tikėjimo, kad pinigai gali nupirkti viską, net ir gyvybę. Ant to visiško “nusispjauti”, nes taisyklės tik bailiams. Ant fakto, kad principai svarbiau už patį autosportą. Už godumą. Už tyčiojimąsi. Už apkalbas ir bobų virtuvę. Už nepagarbą. Už savo vietos nesuvokimą.

Už žmogiškumo nebuvimą.

FUJ sakyčiau….nuoširdus, gilus FUJ.

Kažkada jau buvo šlykštu. Bet…kuo arčiau esi, tuo daugiau kvapo užuodi….kažkaip, matyt, po pernai, viskas atrodo daug arčiau ir jautriau.
http://jiauto.blogas.lt/karai-del-vietos-po-saule-208.html

Nusivylusi,

Šponkė.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Leave a Reply