BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie ralį…trumpai

Rugsėjis 17th, 2015 Worldskicker Posted in Be temos, Rally |

Aš ne apie tą, Palangos 1000 km ralį, aš apie ralį-ralį.

Kažkaip būna, kai turi tiek daug pasakyti ir nežinai, nuo kur pradėti, tada sutalpini toną padrikų sakinių į čia ir dar pusmetuką taisai gramatines klaidas, gimusias siekiant minties nepamesti… bet kartais galvoj taip tylu, kad nebegali net ir per padidinamąjį stiklą įžvelgti nei kur minties pradžia, nei pabaiga…

Ir dažniausiai taip nutinka su raliu. Pusmetukas darbo, mėnesiukas bemiegių naktų ir dar pora savaičių po to, gąsdinant kaimynus riksmais apie a lia ralio įvykius. Galiausiai, dar yra ralio pradžia ir finišas: momentas, kai gaminant morengus tu pašauni juos į orkaitę ir tikiesi, kad nesubliukš. Momentas, kai bijai net ir kvėpuoti, nes sergi už visus važiuojančius. Kiekviena avarija kažkaip savaip primena tą faktą, kad kažkur kairėj pusėj po šonkauliais turi širdį, retsykiais nusiridenančią iki kulnų ir grįžtančią atgal….

Jautiesi kaip mama, paleidusi vaikus žiemą pačiuožinėti rogutėmis: kaip ir saugu, bet nežinai, kuris ant rogučių, kas po jomis, o kuris drąsuolis jas tempia.

Realiai, tik po ralio norisi prisėsti po medžiu su viskio stiklu rankoj. nekalbant. Kai visi grįžta namo (supraskite, į serviso zoną), o greitosios vairuotojas iš nuobodulio visus kryžiažodžius išspręsti spėja. Va tada pradedi kvėpuoti iš naujo….

Kiek nežinanti, kaip atrodys jos kiti metai,

Šponkė

Patiko (0)

Rodyk draugams


Leave a Reply