BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie pavasarį ir duobes

Vasaris 22nd, 2016 Worldskicker Posted in Be temos |

Visai neplanuotai praeitą penktadienį atsidūriau Panevėžy. Miestas kaip miestas, tik kiekvienas, turbūt, turi savo braižą. Štai čia pirmiausia pasitinka iškabos, dievaži, nesusijusios su Statoil ar Lukoil „Nori burgerio?”. Tik Panevėžy tave pirmiausia pasitiks užrašai „Ginklai” ir „Ankapiai”….o sekantis lankytinas objektas po Fejerverkų kiosko bus kapinės. Bet miestas kaip miestas. Tikrai.

Tik ne apie miestus šį kart norėjau rašyti, o apie pavasariui artėjant, pasirodžiusius kelių (tiksliau duobių) niuansus. Visą laiką žmonės pasakojo, kaip paprasta Kaune išauginti ir išauklėti lenktynininkus: išvažiavai į gatves ir tiesiai į slalomą, vien dėl kiekvieną pavasarį atsirandančių duobių duobelių. Žinote ką? Pradėsiu galvoti, kad Kauno gyventojų bijo mažiausiai: juk jeigu bijotų, apie savotiškai gilius kelių įdubimus nejuokautų garsiai…
Va, kaip Panevežy. Visi mato ir visi tyli! Iš tikrųjų, seniai tokias „suvalgytas” gatves mačiau. Visi, pažįstantys mane, žino, kad nejaučiu didelių simpatijų BMW markės automobiliams. Nepiklausomai nuo to, kad vieno rakteliai gyvena pas mane kišenėj, o jis tyliai miega pas mane po langu. BET. Nuvažiavus į „Ginklai Paminklai” miestą, net ir savojo BėEmVė pasidarė gaila. Ir čia visai jokie asmeniškumai miesto atžvilgiu: čia tiesiog paprastas nesuvokimas, kaip galima pykti ant Kauno, Lietuvos žemėlapyje turint ir kitus miestus. Su daug daugiau duobių. Ir net tokių duobių, kurias norėtųsi įrašyti į parduodamas navigacijas, įgarsinant „rato prakirtimo pavojus”.

Aš, iš tirkųjų, nepykstu ant kelininkų ir savivaldybių: aš tik už lygybę. Pats laikas išjungti anekdotus apie tulpes Kauno gatvėse….. Ir taip sakau visai ne dėl to, kad per 3 metus gyvenimo Kaune treningų turiu daugiau, nei kada nors gyvenime galvojau, kad turėsiu: tiesiog asfaltas byra ne tik Kaune, kad ir kaip tuo sunku būtų patikėti.

Besišypsanti ir gero sekmadienio belinkinti,

Šponkė

Patiko (0)

Rodyk draugams


Leave a Reply